Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

POCZĄTEK GRUDNIA

  W  dniu 03.12.2017 sekcja PRO przeprowadziła szkolenie sztabowe. Tematem było planowanie działań. Członkowie sekcji planowali działania, nastepnie meldowali plan działania przełożonemu. Szkolenie pokazało, że jeszcze dużo jest do zrobienia w tym zagadnieniu.
   W dniu 02.12.2017 członkowie Sekcji PRO wykonali prace związane z projektem „MOST 1939”. W ramach prac został wylany fundament pod obelisk. Jeśli pogoda nie stanie na drodze, to w ciągu dwóch tygodni projekt zostanie zakończony.
  W dniu 01.12.2017 Sekcja PRO zrealizowała szkolenie z takyki CQB. Szkolenie pozwala nam na doskonalenie taktyki działania w budynkach. Zagadnienie jakim jest CQB cały czas pokazuje, że wymaga to dużo pracy, a i tak jeteśmy gdzieś na początku drogi.
  W dniu 26.11.2017 Sekcja PRO, w okrojonym składzie, zrealizowała szkolenia z zakresu taktyki CQB. Szkolenie miało miejsce na bardzo ciekawym obiekcie, jakim jest dawny szpital wojsk radzieckich w Legnicy. Szkolenie zostało zorganizowane przez kolegów z grupy INFIDELS. Za możliwość udziału serdecznie dziękujemy. Ze względu na dużą intensywność szkolenia nie mieliśmy czasu na wykonanie własnych materiałów zdjęciowych.
   W dniu 10.11.2017 Sekcja PRO przeprowadziła szkolenie z OPBMR. W ramach szkolenia uczestnicy zapoznali się z podstawowym sprzętem ochrony przed bronią masowego rażenia.
   Już niebawem obywatele zrealizują ostatnie przedsięwzięcie taktyczne na rok 2017, jakim jest Operacja „ABAŻUR”.

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony