Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

PRZYWRÓĆMY PAMIĘĆ

     Projekt „Przywróćmy Pamięć” jest formą podziękowania dla ludzi, którzy nie zawahali się zaryzykować życia a nie jednokrotnie je utracili w zamian za wolny i niepodległy kraj. To dzięki poświęceniu tych ludzi możemy się teraz cieszyć życiem w wolnym i spokojnym kraju. Naszym zdaniem należy się tym ludziom podziękowanie, a jedyną formą jest pamięć.
Na początek skoncentrowaliśmy się na trzech wydarzeniach:
- 1 marca, Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych;
- 2 maja, Dzień Flagi;
- 1 sierpnia, rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
    Metodą jaką wybraliśmy do realizacji wymienionych powyżej celów są banery o powierzchni 15m² każdy. Banery będą wywieszane w okresie wspomnianych dat w widocznym miejscu. Jednym z takich miejsc jest elewacja budynku Muzeum w Praszce, znajdującym się w centrum miasta.
   Na dzień 30.12.2016 możemy uznać, że projekt został zwieńczony sukcesem. Udało nam się, dzięki wsparciu darczyńców, wykonać 133% założonego planu. Dodatkowo, dzięki wsparciu, wykonany został baner upamiętniający rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 roku.
  Mamy rok 2017  i rozpoczynamy drugą edycję projektu „Przywróćmy Pamięć” i mamy pomysły na nowe banery. Jeśli chcesz wesprzeć nasz projekt, to będziemy wdzięczni za darowiznę.
   Mamy rok 2018 i rozpoczynamy trzecią edycję projektu "Przywróćmy Pamięć". Dzięki wsparciu jakie uzyskaliśmy planujemy wykonanie dwóch nowych banerów.
Jeśli chcesz wesprzeć nasz projekt, to będziemy wdzięczni za wsparcie finansowe.
Wsparcie prosimy kierować na poniższe dane i tytułować "DAROWIZNA-BANER"
Stowarzyszenia MŁODZI I WALECZNI OBYWATELE
ODCINEK 28, 46-325 RUDNIKI,
Konto: 35 1020 3668 0000 5002 0423 9307
 

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony