Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

BITWA NARODÓW

   W dniu 19.09.2020 nasi koledzy z Sekcji PRO udali się do m. Mieczewo na grę asg pod nazwą „Bitwa Narodów”. W ramach gry 250-ciu Czechów miało się spotkać „na ubitym polu” z 250-cioma Polakami. Jedni i drudzy stawili się w komplecie. Pogoda dopisała, była wręcz idealna. Niestety organizator nie stanął na wysokości zadania i gra nie doszła do skutku. Łatwo sobie wyobrazić poziom irytacji uczestników. Nasi koledzy ewidentną stratę zminimalizowali dobrym humorem, możliwością poznania kilku nowych ludzi ze świata ASG oraz zapoznaniem się z instalacją dywizjonu rakietowego OPL.
    W dniu 20.09.2020 Sekcja PRO przeprowadziła trening zgrywający z taktyki zielonej. Trening był realizowany w rejonie nieistniejącej już miejscowości Jarzębie.
   W dniu 24.09.2020 delegacja naszego stowarzyszenia wręczyła pamiątkowe tablo poziomu I, jako wyraz podziękowania dla władz Urzędu Miejskiego w Praszce za udzielane wsparcie przy realizacji celów statutowych naszej organizacji. Tablo zostało wręczone na ręce Burmistrza w trakcie XX Sesji Rady Miejskiej w Praszce.

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony