Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

COMBAT POKER 4

   W dniach 12-13 czerwca 2021 przedstawiciele Sekcji PRO wzięli udział w grze terenowej Combat Poker 4. Gra została zorganizowana w m. Stare Budy przez grupę BLACKOPS GROUP POLAND.
Ciekawa mechanika gry motywowała uczestników gry do ciągłego działania. Nasi przedstawiciele niestety nie zdobyli ilości kart dających jakiekolwiek szanse na dział w końcowej rozgrywce w pokera. Na szczęście zrobiliśmy zdjęcia zdobytych kart, aby mieć dowód, że coś mieliśmy. Udział w grze pozwolił na zdobycie nowych doświadczeń, wniosków oraz sprawdzenie wprowadzonych procedur jak i używanego sprzętu. Najwięcej emocji dostarczyły działania nocne z użyciem posiadanego sprzętu optoelektronicznego. Tak więc mechanika pola gry w połączeniu z bardzo ciekawym terenem dała dobry efekt w postaci świetnej zabawy. Zabawy, której nawet intensywne deszcze nie były w stanie posuć. Do tego dobra organizacja i zabezpieczenie respa (wiata, kominek z grillem, herbata i grochówka) sprawiły, że planujemy udział w edycji przyszłorocznej. Polecamy tez innym ekipom udział w tym wydarzeniu.
   W tym samym czasie nasz kolega z sekcji, Biały, brał udział w zawodach medyczno – taktycznych MEDCON ONE. Nasz kolega działał w składzie teamu wystawianego przez kolegów z RANGER CLUB.
Korzystając z okazji dziękujemy za zaproszenie i zaufanie. No i najważniejsze, RANGER CLUB zajął III miejsce.  Gratulujemy!!
Pozostali nasi koledzy w tym czasie realizowali działania na innych kierunkach
- strzelania,
- strzelania i bytowania,
- skoki spadochronowe.
Jednym słowem, jednoczesne działania na kilku kierunkach.
Zrealizowano również takie zagadnienia jak:
04.06. – trening taktyczny w warunkach ograniczonej widoczności,
06.06. – trening taktyczny z wykorzystaniem pojazdów i BSL.
07.06. – zakończono wiosenną sesję testu sprawnościowego.
18-19.06. – udział w wydarzeniu 100 KOMANDOSA. Brało udział dwóch naszych kolegów. Niestety warunki pogodowe (temperatura powyżej 30°C) nie pozwoliły na zdroworozsądkowe kontynuowanie marszu. Chłopaki podjęli decyzję o zakończeniu marszu po pokonaniu 67 i 80 km. Gratulujemy wytrwałości!!
 

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony