Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

KWIECIEŃ 2024

       Czas płynie nieubłaganie i tym samym miesiąc kwiecień minął w ekspresowym tempie. Pomimo natłoku obowiązków udało się zrealizować następujące zagadnienia:
7 kwietnia – szkolenie ogniowe i taktyczne, w ten dzień były realizowane jednocześnie zajęcia na dwóch kierunkach. Nasi koledzy brali udział w zawodach strzeleckich w m. Okręglica. Chłopaki zaliczyli bardzo udany start. Kandydaci realizowali szkolenie taktyczne w ramach działania w terenie leśnym.
14 kwietnia – szkolenie ogniowe i taktyka, zrealizowano trening strzelecki z elementami współzawodnictwa oraz marsz z elementami nawigowania i zastosowaniem procedur taktycznych.
21 kwietnia – taktyka, nasi koledzy brali udział w treningu/grze w m. Karolew organizowanym przez kolegę Włodka i ekipę SRS.
28 kwietnia – szkolenie ogniowe i taktyka, ponownie zrealizowano trening strzelecki z elementami współzawodnictwa oraz marsz z elementami nawigowania i zastosowaniem procedur taktycznych. Tym razem zajęcia odbyły się w malowniczym rejonie m. Kamion.
29 kwietnia – akcja związana z umieszczeniem banerów przypominających o Święcie Flagi, które przypada na dzień 2 maja. W ramach akcji umieszczono banery na ogrodzeniu siedziby stowarzyszenia oraz na domku sołeckim w m. Odcinek. Tu warto wspomnieć, że m. Odcinek uzyskał 100% flag w stosunku do ilości domów. Zagadnienie to jest elementem konkursu Gminy Rudniki. Konkurs odbywa się co roku i w jego ramach sołectwa z najlepszym wynikiem otrzymują nagrody. Warto nadmienić, że 100% uzyskało kilka sołectw, a miejscowość Dalachów, która ma około 370 domów przekroczyła wynik 75%. To naprawdę robi wrażenie! Gratulujemy!!
                Dodatkowo nasi koledzy realizowali i wspierali wiele przedsięwzięć w różnych zakresach.
W ramach udziału w imprezach sportowych nasz kolega brał udział w 21 Cracovia Maraton.

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony