Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

MARSH 2021

   W dniach 26-27 czerwca 2021 r. Sekcja PRO brała udział w grze pk. MARSH 2021. Gra była organizowana przez grupę Hammer ASG team Śląsk. Scenariusz  oraz organizacja gry były na dobrym poziomie, jaki zapewnia doświadczony organizator. Gra odbywała się na świetnym terenie w okolicach m. Czyżowice. Teren porośnięty lasem bukowym, dębowym oraz mieszanym. Pod drzewami kryły się strome wąwozy na których dnie czekała mokra i grząska przeprawa. Podejścia robiły robotę i niejedno płuco się zapowietrzyło a i niejedno udo zapaliło. Zadań nie brakowało i robota cały czas była. Przeciwnik też nie odpuszczał, co dawało wynik w postaci świetnej zabawy.
   Niestety na grze cieniem kładły się (na szczęście) tylko dwa elementy:
- brak możliwości używania optoelektroniki w nocy,
- zbyt wysoka górna granica dla mocy replik karabinów snajperskich, co w połączeniu z młodym wiekiem i brakiem doświadczenia skutkowało urazami głowy.
Jako przeciwwagę dla ostatniej uwagi należy zaznaczyć fakt, że organizator w trakcie gry kontrolował (w polu) moc replik oraz wagę używanych kulek. Praktyka godna polecenia dla wszystkich organizatorów gier.
Tak więc udział w grze MARSH 2021 uważamy za dobrze spędzony czas. Planujemy udział w przyszłym roku. Tylko, żeby ta optoelektronika była dopuszczona.
 
 

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony