Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

PAŹDZIERNIK 22

   Miesiąc październik stał pod znakiem szkoleń medycznych. Ogólnie w miesiącu zrealizowano następujące zagadnienia:
02 października – szkolenie ogniowe. W ramach szkolenia nasi koledzy brali udział w zawodach strzeleckich w m. Okręglica.
08 października – kondycja. Działanie dwutorowe: rozpoczęto jesienną edycję testu sprawnościowego, a jednocześnie nasi koledzy brali udział w Biegu o Nóż Komandosa. Udało im się zając bardzo ciekawe lokaty. Gratulujemy!!
09 października – szkolenie z taktyki. W ramach szkolenia nasi koledzy brali udział w grze w terenowej. Była okazja do wyjazdu, poznania nowych ludzi i zwykłej niedzielnej potyczki.
16 października – szkolenie z taktyki, ogniowe oraz medyczne. Wykonano trening i szkolenie z medycyny pola walki, szkolenie ogniowe oraz z taktyki działania w pomieszczeniach. Wartym podkreślenia jest fakt, że w zajęciach brali udział nowi ludzie, zainteresowani naszą działalnością.
21 października – szkolenie z medycyny. Wykonano treningi z procedury MARCH.
30 października – szkolenie z taktyki i medycyny. Wykonano trening z taktyki CQB oraz z procedury MARCH. Treningi mają na celu przygotować nas do grudniowego wyjazdu na zawody WINTERTIDE 2022.
31 października – szkolenie z medycyny. Wykonano trening z pakowania ran.
   Dodatkowo w ramach naszej działalności miały miejsce takie przedsięwzięcia jak:
- 14 października – realizacja zagadnień planistycznych w ramach projektu strzelnica broni palnej;
- udział w spotkaniach w ramach opracowywania strategii rozwoju na lata 2021 – 2027;
- udział w wydarzeniach sportowych, między innymi nasz kolega Krzysztof uczestniczył w 21 PoznańMaraton, czyli biegu ulicznym na dystansie 42km+
- w dniach 23-28 października nasz kolega brał udział w weryfikacji do jednej z jednostek specjalnych. Część górsko-leśną ukończył z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy!!
   Korzystając z dobrej pogody zorganizowano również wypady rowerowe. Udało się bliżej zapoznać z kompleksem leśnym na zachód od m. Praszka. W trakcie wypadów rowerowych można też odkryć ciekawe miejsca związane z naszą historią. Tak było podczas wypadu do m. Walichnowy.

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony