Stowarzyszenie Młodzi i Waleczni Obywatele

PONCHO-NAMIOT

   Obywatele Sekcji PRO, Stowarzyszenia MIWO z Praszki, mieli okazję zapoznać się z nowym produktem firmy MARABUT. Produktem tym jest Poncho-Namiot. Po wstępnym zapoznaniu obywatele stwierdzili, że zastosowane rozwiązania w postaci bryzgoszczelnego zamka błyskawicznego, oraz lekkiego stelaża zdecydowanie podnoszą walory użytkowe produktu. Dzięki nim można zastosować poncho w terenie, gdzie nie ma naturalnych punktów do naciągnięcia płachty. Zamek natomiast, daje możliwość prowadzenia obserwacji w wyznaczonym sektorze przy jednoczesnym użyciu pałąków.  Nie do przecenienia jest też kwestia rozmiarów poncha. Nasze doświadczenie mówi, że każdy dodatkowy centymetr kwadratowy  się liczy.
   Niestety produkt ma też swoje słabsze strony w postaci braku punktów mocowania linek naciągowych umieszczonych na środku każdego boku. Uciążliwy będzie też brak możliwości łączenia boków założonego poncha na całej długości. W efekcie swobodne poły poncha będą odsłaniać boki użytkownika. Brak możliwości łączenia boków powoduje też eliminację opcji połączenia dwóch ponch ze sobą.
   Obywatele wspomniane powyżej wnioski przesłali już producentowi. Mamy nadzieję, że zostaną one uwzględnione w produkcie Poncho-Namiot, co powinno spowodować, że produkt będzie posiadał wszystkie zalety zwykłego poncha poszerzone o możliwości jakie daje zastosowanie pałąków i zamka błyskawicznego. Jednocześnie nasza przygoda z Poncho-Namiotem trwa dalej i w miarę użytkowania będziemy dzielić się wnioskami na temat poncho-Namiotu.
Z danymi technicznymi producenta mozna się zapoznać na stronie producenta https://www.namioty.marabut.com/namioty,poncho---namiot,66.html

Copyright by Miwo Praszka
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony